Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım
kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz ve reklamlarımızı görmemeniz
için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremezler. forumhiz ailesi....

AnasayfaportalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Msn Messenger Ne Dinliyorum Eklentisi - Dinlediklerin MSN de görünsün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Erkan Admin
Admin
Admin

Aktiflik :
989 / 999989 / 999

Manda
BAŞARİ SİSTEMİ : 3

Cüzdan
Altın Altın: 150000

MesajKonu: Msn Messenger Ne Dinliyorum Eklentisi - Dinlediklerin MSN de görünsün   Ptsi Şub. 15, 2010 10:31 am

indir..

Kullandığınız Messenger programında arkadaş listenizin hangi şarkıları dinlediğinizi görmesini istiyorsanız bununla ilgili seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir. Ancak bu seçenek sadece Windows Media Player için geçerlidir. Ancak Winamp müzik çalar kullanıyorsanız da bu özelliği aktif edip arkadaşlarınızın hangi şarkıları dinlediğinizi görmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan bu Winamp Msn yamasıdır.
MSN Messenger 7.0, Windows Live Messenger serisi ve üst versiyonları desteklemektedir.

!!__!!---UzaqLarda Arama Çünqü Sen !çimdesin Taht Kormuşsun KaLbime £n GüzeL Yerindesin...---!!__!!
http://forumhiz.benimforum.org

Msn Messenger Ne Dinliyorum Eklentisi - Dinlediklerin MSN de görünsün
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hide Link Eklentisi Yardım
» Yeni YF Profil Eklentisi (Kanunsuz)
» Real Player 11.0.0.477 Video İndirme Eklentisi xp-vista activator full
» Alt Forum Ekleme Yapamıyorum...
» Sorun Cevaplayalım Her Sayfa (Çözüm)